Top Led Ziarovky

Prečo sa firmy presúvajú na osvetlenie pomocou LED

Čo je osvetlenie LED?

Diódy vyžarujúce svetlo (LED) sú digitálnym zdrojom svetla. LED diódy začali fungovať ako svetelné indikátory v elektrických súčiastkach vyrábaných firmou Hewlett Packard. Svetlo je výsledkom toho, že elektróny uvoľňujú energiu vo forme fotónov známej led ziarovky ako elektroluminiscencia.

Ich energetická účinnosť, nízka údržba, robustnosť a dlhá životnosť znamenajú, že sú teraz jasnou alternatívou k energeticky hladným a jemným analógovým zdrojom svetla, s ktorými sme všetci vyrastali.

Pôvodne ich náklady obmedzili ich použitie ako každodenný svetelný zdroj. Avšak stále rastúce ceny energií v kombinácii so zlepšeným výrobným procesom ich urobili životaschopnou alternatívou k vynálezu pána Edisona.

Dnes sa používajú v televízoroch, semaforoch, svetlometoch, svetlách a značkách na celom svete.ohnostroje

Prečo by som mal používať osvetlenie LED?

LED diódy používajú menej energie. Prvým a najdôležitejším dôvodom používania LED diód je, že môžu spotrebovať až o 85% menej energie ako tradičné osvetlenie. Menej spotreby energie je dobré pre životné prostredie, ale je tiež dobré pre podnikanie. Menšia spotreba energie sa rovná viac ušetrených finančných prostriedkov.
LED diódy trvajú dlhšie. Priemerný vek LED svetla je 10 rokov. Dokonca aj potom budú musieť nahradiť iba vtedy, keď ich svetlo zmizne. Počas dlhého časového obdobia sa ich svetelný výkon postupne znižuje. Môžu trvať aj dlhšie; závisí to od aplikácie.
LED diódy sú oveľa bezpečnejšie - LED diódy používajú nízke napätie (12-24 voltov) a sú menej nebezpečné pre požiar než žiarovky a najmä neónové osvetlenie. LED diódy nevyžarujú žiadne UV a veľmi málo tepla, aby mohli byť použité v oblastiach, kde je príliš vysoké množstvo tepla.
LED diódy sa ľahšie udržiavajú. LED diódy sa môžu nechať osamote a rýchle utretie raz za čas je všetko, čo potrebujú.
LED diódy sú plné. Nepretrhne sa žiadne vlákno ani sklo a sú robustné aj vo vlhkom prostredí. Môžu byť dokonca aj pod vodou použité za určitých okolností.
LED diódy sa ľahšie zlikvidujú. Aj keď neexistuje žiadny reálny spôsob, ako ich recyklovať v okamihu, keď sú malé, a preto ľahšie a menej škodlivé pre životné prostredie ako ukladanie sklenených žiaroviek a plynových hadíc.
LED diódy sú oveľa menšie. Môžu sa preto používať omnoho kreatívnejšie než tradičné osvetlenie. Napríklad svetelné schránky môžu byť štíhlejšie, LED diódy môžu byť dokonca zabudované do akrylových panelov pre určité aplikácie.

Počul som, že je to drahšie?

Spočiatku LED diódy môžu byť drahšie ako tradičné žiarovky a žiarivky, ale ich prínosy nie sú opravené. Podniky čelia energetickým auditom a záväzkom znížiť svoje emisie oxidu uhličitého, bez ohľadu na potrebu znížiť náklady. LED diódy sú súčasťou odpovede na tieto otázky.

Čo mám robiť so svojím existujúcim osvetlením?

Mnoho firiem sa domnieva, že zlepšenie ich existujúceho osvetlenia, napríklad žiariviek v osvetlení stropných pásikov a signalizácie, bude veľmi rušivé a drahé. Hovoríme to dodatočne. Existuje rad retrofitting LED produkty, ktoré môžu používať existujúce analógové svietidlá. Využívate výhodu nižšej spotreby energie, nízkej údržby a dlhej životnosti, ale nemusíte investovať do nových svietidiel. Zmena na LED diódy je rovnako jednoduchá ako výmena žiarovky.

Aké sú výrobky tam?

LED diódy sú vyrábané v rôznych farbách a odtieňoch. Jednoduchá elektronika dokáže ovládať jas a trvanie každej LED, takže efekt, ktorý môžete získať s LED produktom, je veľmi rozmanitý. Trh sa rýchlo rozširuje.

Jednoduché moduly LED Jednotlivé moduly sa zvyčajne vyrábajú v bankách s 4 LED diódami, ale prichádzajú aj do rôznych tvarov a veľkostí a zvyčajne odvádzajú jednoduchý 12V transformátor. Môžu byť inštalované bez potreby elektrikára.

LED mriežky

LED diódy sa dajú kúpiť priamo pripravené do plastového plastu alebo prebehnú pozdĺž okraja kusu akrylátu, ktorý potom môže byť rezaný tak, aby vyhovoval konkrétnej aplikácii. Tesné vytváranie týchto LED znamená, že je možné dosiahnuť veľmi rovnomernú plochu svetla.

Slimline LED lightboxes

Keď sú žiarivky umiestnené príliš blízko pred svetlom, často vidíte stripovací efekt. Žiarivky sú tiež krátkodobé. Ak idete, budete čeliť drahému výzvu na výmenu. LED diódy umožňujú tenšiu svetelnú schránku a rovnomernejší svetelný zdroj pre vašu grafiku. Dlhá životnosť a nízka údržba znamená, že návštevy na mieste sú oveľa menej často potrebné. Len príležitostné utieranie by malo robiť!

Dodatočné vybavenie produktov bez LED

Teraz sú dodatočne vybavené výrobky, ktoré jednoducho zapadajú do súčasných žiariviek a žiaroviek. Toto je krátkodobé až strednodobé riešenie, keď máte veľké množstvo tradičného osvetlenia, ako je osvetlenie pásov a nemáte rozpočet na zmenu príslušenstva. Okamžite budete mať úžitok z úspor energie spojených s LED osvetlením. Najbežnejšími produktmi sú náhradné jednotky s fluorescenčnými hadicami a halogénové náhradné bodové svietidlá.

Neonová výmena LED trubiek

Neon je pútavý spôsob propagácie vašej firmy. Je tiež veľmi nákladné vyrábať, beží na vysokej úrovni energie a je škodlivé aj pre životné prostredie. Teraz môžete simulovať neónový efekt s množstvom neonových potrubí. LED trubice môžu byť rezané a ohnuté do ľubovoľného tvaru, podobne ako tradičný neón. Ale pretože je chladný a používa nízke napätie, môže ho inštalovať ktokoľvek - nepotrebujete kvalifikovaného elektrikára na pripojenie k sieti.

LED produkty s nízkou spotrebou energie LED majú nízke napätie, čo nám dáva príležitosť po prvýkrát využiť slnečné články a veterné turbíny. Teraz je možné mať osvetlenú značku, ktorá preteká svojou vlastnou silou.

Ktoré produkty by som mal používať?

Trh s LED je rovnako ako všetky trhy plný dobrých produktov a zlých produktov. LED svietidlá sa vyrábajú na jeden list, ktorý sa nazýva oblátka, podobne ako počítačové čipy. Až 6000 LED diód môže pochádzať len z jednej dosky. Na povrchu každej oblátky sú nedokonalosti, takže jednotlivé LED diódy sú odstupňované. Kontrola kvality sa líši od výrobcu zubarske kresla k výrobcovi, takže je dôležité, aby ste si vybrali dôveryhodného dodávateľa. K dispozícii je úroveň kvality s LED diódami od najbežnejších, najjasnejších svetiel až po nízkonákladové hromadne vyrábané LED diódy, ktoré nebudú trvať tak dlho ani vám poskytnú rovnakú kvalitu svetla.

Nie je dosť miesta investovať do najlacnejšieho možného LED osvetlenia, keď žiarovky budú mať krátku životnosť. Elektronika napájajúca LED diódy sú tiež dôležitými faktormi vo výsledkoch, ktoré získate z LED osvetlenia. Spoločnosť Octink investovala značné množstvo času a peňazí do výskumu a partnerstva s najlepšími dodávateľmi LED v Spojenom kráľovstve a Európe. Chápeme technológiu a vieme o všetkých produktoch vhodných pre našich zákazníkov.